تعرفه ها

طراحی سایت های اینترنتی تا حد زیادی بستگی به موارد استفاده آن سایت و نیاز های کاربران آن دارد. اگر در طراحی سایت نیاز کاربران در نظر گرفته نشود و یا نیاز ها به صورت روشن مشخص نشوند نباید انتظار داشت تا سایت کارایی لازم را داشته باشد. با استفاده از زبان های برنامه نویسی طرف سرور نظیر PHP و با استفاده از پایگاه های داده ها و بانک های اطلاعاتی نظیر MySQL و تکنیک هایی مثل Ajax و JavaScript امکان طراحی سایت ها با انواع کاربری مختلف وجود دارد.

در طراحی سایت ها باید از این امکانات در جای مناسب استفاده شود تا نیازهای کاربران نهایی برآورده شود.

با توجه به اینکه در کشور ما صنعت نرم افزار بسیار نوپا و جوان است ، بارمان با بکارگیری کارشناسان خبره در تمامی بخش های مرتبط با طراحی و بهینه سازی سایت ، کلیه موارد فنی و تخصصی در این زمینه را به بهترین نحو ممکن پیاده سازی نموده می نماید .

به همین علت برای راحتی شما کارفرمایان عزیز بخش طراحی به چهار طرح اقتصادی ، نوین ، پیشرو و سفارشی تقسیم شده است.

طرح اقتصادی ( ارزان و مقرون به صرفه )

اگر نیاز های متنوعی ندارید و به دنبال طراحی سایت ارزان و کم هزینه هستید. شما میتوانید با انتخاب طرح اقتصادی از امکانات اصلی و پایه ای وب سایت در کسب و کار خود بهره مند شوید.

خدمات رایگان ما برای سال اول در طرح اقتصادی :

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

طرح نوین (جذاب و کارا)

برخی از افراد نیاز به طرحی سایت با امکانات بیشتر و جذابیت و همچنان کم هزینه می باشند ، طرح نوین برای شما کارفرمایان عزیز می باشد

خدمات رایگان ما برای سال اول در طرح نوین :

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

طرح پیشرو ( متنوع )

اگر به دنبال یک سایت حرفه ای با امکانات مورد نیاز یک وب سایت موفق هستید ، طرح پیشرو می تواند نیازهای متنوع و متغیر مدیران سایت و کاربران متعدد آنها را برآورده سازد.

خدمات رایگان ما برای سال اول در طرح پیشرو :

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

طرح سفارشی ( به انچه که می اندیشید )

در زمینه طراحی سایت و نرم افزارهای تحت وب از جمله وب سایت های شخصی، وب سایت مخصوص شرکت ها، پورتال های تحت وب، سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاه های الکترونیک و ... این شرکت آمادگی خود را برای طراحی سایت حرفه ای برای افراد و شرکتهای مختلف به صورت کاملا اختصاصی و طبق نظر مشتری اعلام می دارد.

ویژگی :

شخصی سازی وب سایت با توجه به نیاز کارفرما در جهت رفع نیاز مشتری در بازار هدف

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید